Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Nederlands
  • English

Internet search

Menu
  • Over NIOO
    • Over ons
    • Het gebouw
    • Geschiedenis
  • Actueel
    • Nieuws
    • Persberichten
    • Agenda
  • Onderzoek
    • Onderzoeksthema's
    • Publicaties
    • Datasets
    • Faciliteiten
  • Afdelingen
    • Aquatische ecologie
    • Dierecologie
    • Microbiële ecologie
    • Terrestrische ecologie
    • Overige
  • Maatschappij
    • Ecologie en maatschappij
    • Citizen Science
    • Educatieve info
    • Inspiratielezing
  • Werken & leren
    • Vacatures
  • Contact
    • Adres en route
    • Medewerkers

BES-lezing Louise Vet: Ecologie, van heel klein tot heel groot

News
24-04-2018

Op het Ecology Across Borders congres van de British Ecological Society (BES), eind vorig jaar in het Belgische Gent, sprak NIOO-directeur Louise Vet over heden en toekomst van de ecologie. Bekijk hieronder de volledige lezing.

Wat is de meest gesproken taal ter wereld? Wat heb je aan epigenetica? En wat is er aan de hand met de beroemde nationale parken van de Verenigde Staten? Zomaar drie van de vele vragen die in de BES-lezing van Louise Vet aan bod kwamen.

De NIOO-directeur sprak op het ecologencongres als ontvanger van de hoogste eer van de BES, het erelidmaatschap. Ze nam haar publiek mee langs een aantal recente hoogtepunten op het gebied van ecologisch onderzoek. Haar conclusie: "ecologie moet de basis zijn van onze economie. Anders gaan we het nooit redden met tien miljard mensen!"

  • KNAW
  • intranet
  • privacy statement
  • login

NIOO KNAW